Přeskočit na hlavní obsah

Jak jsme hledaly/i novou barevnou kombinaci

Když jsem podobnou akci spouštěla cca před třemi lety, probíhalo navrhování vašich kabelek na třech místech - fler.cz, sashe.sk a pak také na mých FB stránkách. Ze spousty variant nakonec vyšli tři vítězové...


A tak jsem si řekla, že zkusím zákaznice zapojit do navrhování znovu. Na začátku srpna jsem na FB "vyvěsila" zadání a do konce srpna jste měy/i možnost se zapojit. Asi jsem čekala trošku víc "návrhářek", ale nakonec i tak mám problém vybrat tu jedinou vítěznou variantu, jejíž majitelka získá kabelku de vlastní barevné kombinace zdarma... Ráda bych vás tedy poprosila, jestli můžete mrknout na to, co jste si navrhly...

Spousta barev se opakuje: růžová, tyrkysová nebo jasně zelená. Osobně mám asi tak tři až čtyři favority, takže doufám, že mi pomůžete a nenecháte mě v tom samotnou :)

No a teď trochu odjinud. Dostal se mi do rukou tento leták:
 
A i já se rozhodla zapojit a darovat jednu z mých kabelek. Momentálně jsem ve fázi vybírání... Tak nějak se nemůžu rozhodnout. Ale do konce týdne to dořeším. Sand už konečně...

Konec hlášení. Jdu dělat něco užitečného. Třeba větší zakázku z biobavlny a bambusu. A nebo bych už taky mohla konečně dodělat zbývající dvě softshellky. Do čtvrtka má být ještě hic, ale pak straší ochlazením, tak ať mají děti v čem chodit :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Zklamání aneb Když se "daří", tak se daří!

První z náročných týdnů, které nás čekají, máme za sebou... A můžu teda říct, že jsem KO ještě teď!
Pondělí. Velikonoční tvoření ve škole. No jako proč ne. Všechno nachystáno, připraveno, člověk přijde k hotovému a odejde bez peněz, se spoustou výrobků a s Batmanem. Batman - super nápad, ale... po dvaceti minutách malování na obličej přišla půl hodina odličování. A nešlo to úplně lehce a bezbolestně.
*** Úterý. Velikonoční tvoření ve školce. Tady už to bylo horší. Ne organizačně ale prostorově. Žádná školní jídelna, ale třída Skřítků, malé stolky a spousta, spooousta maminek, tatínků, babiček či tetiček. U některých dětí jsem měla pocit, že patří k Hujerům a nakonec stejně tvořili dospělí a děti si hrály.

 *** Středa. Konečně měl přijít volný den a poklidná příprava na Velikonoce. Nakonec jsem řešila daně a taneční kostýmy, takže zase nic. *** Čtvrtek. Hurá, velikonoční prázdniny. Uklidím, vyperu, nachystám, koupím tatar, projdem trhy... O půl deváte telefonát ze školky a všechno je jinak. Že se če…

Prázdniny aneb Týden první

První den prázdnin a už od rána je potřeba zapojit je do práce :) Pěkně od půl deváté. A obíráme rybíz kuličku po kuličce, ať máme z čeho péct buchty :) Nakonec z toho máme dvacet "porcí", takže vystaráno...

*** Při úterní projížďce na koloběžkách si Agi, aniž bychom to tušili, uhnala úžeh. Středeční procházka k Bečvě a "kamenným sochám" tedy nakonec úplně nedopadla, ale než se úžeh projevil, myslím, že jsme si to užili.

A dokonce si děti oblíkly oblečky vyloženě hodící se na takovou "akci"...
A póza nakonec...

*** Čtvrtek Agi proležela s teplotama, tak jsme se pustili do úpravy balkónu. Počasí jako malované, takže jsme se na zaskleném balkóně málem uvařili... Ale - podlaha je hotová a konečně mám pěkné místečko na focení. I v zimě!

 *** V pátek po delší době zapršelo, ale nikomu to nevadilo :)

Nákres aneb Kabelka na přání

Čas od času mi napíše zákaznice, že by chtěla kabelku, kterou nemám v nabídce. Zůstane tvar, rozměr a pak... mám před sebou seznam požadavků a přání, co by kabelka měla a neměla mít... Cena se odvíjí podle obtížnosti, ale vesměs vždycky tak nějak vychází jako ty, co šiju běžně.
Po Vánocích se mi takové kabelky/tašky sešly tři. Ta nejobtížnější z nich je téměř hotová. Přišel mi nákres na čtverečkovaném papíře, s rozměry a barvami. Nejhorší bylo ve vodách internetu najít ten správný materiál.

Pak nákres přenést do střihu a vymyslet technický postup tak, aby šití bylo co nejjednodušší... No, s šitím předního dílu jsem si hrála celý den. Myslím, že to nakonec nedopadlo vůbec zle. Ale mít tuto kabelku ve stálé nabídce, musela bych zvýšit cenu.

Dnes mám před sebou už jen podšívku, nafotit, zabalit a odeslat.

Do konce týdne ještě musím zvládnou další dvě kabelky na přání. Jedna bude jednoduchá, černá, čtvercová a ta druhá z kočárkoviny pro čerstvou maminku. Každá taková kabelka či taška je pro mě…