Přeskočit na hlavní obsah

Reklama

Deset dní a bude prosinec. Třináct dní a bude první adventní neděle. Třicet pět dní a bude tu Štědrý den.

Takže - teď je ta chvíle začít už pravdu vážně shánět dárky. I když jsou mezi námi tací, kteří je mají snad už i zabalené.
Já taky mívala..., když jsme neměli děti. To jsem si vždycky vyhrálas formou. I obsahem. Teď jsem ráda, když se k zabalování dostanu tak týden před Vánoci. To mám aspoň trošku pocit, že ten obal chvíli vydrží :)

Pamatuju si Vánoce u nás doma, kdy mamka i na Štědrý den dopoledne balila poslední zbytky dárků. A za pár hodin už papíry ležely v popelnici.
Od roku 2013 proto z 90 % používám recyklovaný papír; mimo jiné to vypadá hezky.

Když se tak dívám na fotky společných Vánoc od doby, co se nám narodila Klárka, spousta věcí se změnila.
1. dárků příbývá (nás ale taky)
2. zlenivěla jsem - v roce 2014 jsem nechtěla balit měkké dárky, tak jsem je nastrkala do dárkových tašek. O rok později už jsem balila jen tvrdé dárky (i oblečení jsem nastrkala do krabic :)
3. letos to budou čtvrté Vánoce s novou podlahou a výmalbou.
4. letos to budou třetí Vánoce s kusovým kobercem a nálepkou na zdi.
5. letos to budou třetí Vánoce Davídka.
6. letos to budou šesté Vánoce Agátky.
7. a letos to budou deváté Vánoce Klárky.
...a mohla bych pokračovat dál, ale nebudu :)

Ale když se vrátím k dárkům... Pokud patříte mezi ty, kteří ještě shánějí, něco bych tu pro vás měla.

Tak třeba: týdenní "Black Friday"

http://www.tmarcela.cz/tmarcela/eshop/24-1-KABELKY
 zdroj obrázku: google.cz
 = týden slev!

Od pátku 17. listopadu 2017 do pátku 24. listopadu 2017 sleva 15 % na vše! Heslo tohoto "černého" týdne: "Nákup vánočních dárků může být radost!"

Objednávky provádějte tu: www.tmarcela.cz (a pro registrované a přihlášené se načte ještě dalších 10 % dolů. A to se vyplatí!)

Kód: black-friday
***

K tomu mi na FB ještě běží sdílecí soutěž o kabelku zdarma (popř. 40% sleva na neskladovku). Ta končí stejně jako black friday v pátek 24. listopadu, poté proběhne losování.

https://www.facebook.com/tmarcelas/videos/1447445651959313/?hc_ref=ARS8oAGZ9eKLy91zxj8L21YHIrkf9L-PrNuEaDMg4gHiqSMFRWsXWDka-WvY2GokHiU

zdroj obrázku: google.cz
 ***

No a poslední věc...
V nejbilžších dnech začne kampaň na Slevomatu. Zahrnuto bude asi 40 druhů kabelek z kolekce Rainbow/Stripes. Už teď můžete vybírat a vyčkávat.

www.slevomat.cz
 zdroj obrázku: slevomat.cz
 ***

A to nepočítám různé akce pro FB fanoušky na kabelkových stránkách i na stránkách šití na dálku.
Staňte se fanoušky, sdílejte, komentujte, posílejte fotky s výrobky... a odměna vás nemine :) Vytvořme komunitu lidí se společným zájmem - podpořte originální českou tvorbu i tvůrce :)

zdroj obrázku: prettypapers.cz

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Maminkám...

Bylo to pár měsíců příprav... Dlouho jsem o tom přemýšlela, dlouho jsem se odhodlávala přijít za paní ředitelkou naší mateřské školky s tímto návrhem... A její reakce (a potažmo i dalších učitelek) mě velice mile překvapila - byly nadšené! Nejdřív se nic nedělo, pak se plánovala příležitost - Vánoce nebo Den matek. Vánoce byly za rohem, děti ve školce více méně nemocné a tak jsme to nechaly na jaro... Po Vánocích jsme si potvrdily termín, na konci ledna jsem nakoupila nakoupila látku na kreslení...
26. leden - první noční. Jen obkreslit 53 mini kabeleček (+ 7 náhradních) byla docela dřina. A navíc dvakrát. Napoprvé mi nevyšel materiál, takže jsem druhý den běžela dokoupit. Vše pěkně v barvách, aby měly děti radost, každý kousek očíslovat...

Vystřihnout i s "pořadovým" číslem,...
 ...které se shodovalo s číslem na seznamu...

Přemýšlela jsem, kolik dát dětem času, aby vše v klidu zvládly a já to pak stihla našít... Nakonec jsem navrhla konec března. Dva měsíce se mi zdálo tak akorát…

Zklamání aneb Když se "daří", tak se daří!

První z náročných týdnů, které nás čekají, máme za sebou... A můžu teda říct, že jsem KO ještě teď!
Pondělí. Velikonoční tvoření ve škole. No jako proč ne. Všechno nachystáno, připraveno, člověk přijde k hotovému a odejde bez peněz, se spoustou výrobků a s Batmanem. Batman - super nápad, ale... po dvaceti minutách malování na obličej přišla půl hodina odličování. A nešlo to úplně lehce a bezbolestně.
*** Úterý. Velikonoční tvoření ve školce. Tady už to bylo horší. Ne organizačně ale prostorově. Žádná školní jídelna, ale třída Skřítků, malé stolky a spousta, spooousta maminek, tatínků, babiček či tetiček. U některých dětí jsem měla pocit, že patří k Hujerům a nakonec stejně tvořili dospělí a děti si hrály.

 *** Středa. Konečně měl přijít volný den a poklidná příprava na Velikonoce. Nakonec jsem řešila daně a taneční kostýmy, takže zase nic. *** Čtvrtek. Hurá, velikonoční prázdniny. Uklidím, vyperu, nachystám, koupím tatar, projdem trhy... O půl deváte telefonát ze školky a všechno je jinak. Že se če…

Kroměříž

Je léto. Prázdniny. Čas dovolených a výletů. Vzhledem k tomu, že v nejbližších málo týdnech plánujeme "nafouknout" pokojíček z místnosti pro dvě holky na místnost pro dvě holky a kluka, tak se žádná dovolená u moře nekoná :)
První prázdninový týden jsme si udělali výlet do Kroměříže. Měla jsem trochu obavu. Ono, ukočírovat cca hodinu a půl tři děti v autě bez újmy na zdraví obou rodičů, není vždy "procházka růžovým sadem". Každý má svou hlavu a každý si chce prosadit "to svoje". Jediná hudba, na které se shodnou, je soundtrack z filmu Ať žijí duchové nebo mluvené slovo Svěrákovo - Po strništi bos. Takže aspoň tímto je vystaráno.
Tento prázdninový blog berte třeba jako tip kam na výlet...
Vyjížděli jsme ze Vsetína směrem na Troják-Tesák. Nic moc pro slabší žaludky. Však jen co jsme na ten kopec vyjeli, tak už jsme stavěli. Naštěstí "bez ztráty kytičky" :) Bystřice pod Hostýnem mě překvapila svou "velikostí"... Vlastně až teď jsem si "v…