Přeskočit na hlavní obsah

Reklama

Deset dní a bude prosinec. Třináct dní a bude první adventní neděle. Třicet pět dní a bude tu Štědrý den.

Takže - teď je ta chvíle začít už pravdu vážně shánět dárky. I když jsou mezi námi tací, kteří je mají snad už i zabalené.
Já taky mívala..., když jsme neměli děti. To jsem si vždycky vyhrálas formou. I obsahem. Teď jsem ráda, když se k zabalování dostanu tak týden před Vánoci. To mám aspoň trošku pocit, že ten obal chvíli vydrží :)

Pamatuju si Vánoce u nás doma, kdy mamka i na Štědrý den dopoledne balila poslední zbytky dárků. A za pár hodin už papíry ležely v popelnici.
Od roku 2013 proto z 90 % používám recyklovaný papír; mimo jiné to vypadá hezky.

Když se tak dívám na fotky společných Vánoc od doby, co se nám narodila Klárka, spousta věcí se změnila.
1. dárků příbývá (nás ale taky)
2. zlenivěla jsem - v roce 2014 jsem nechtěla balit měkké dárky, tak jsem je nastrkala do dárkových tašek. O rok později už jsem balila jen tvrdé dárky (i oblečení jsem nastrkala do krabic :)
3. letos to budou čtvrté Vánoce s novou podlahou a výmalbou.
4. letos to budou třetí Vánoce s kusovým kobercem a nálepkou na zdi.
5. letos to budou třetí Vánoce Davídka.
6. letos to budou šesté Vánoce Agátky.
7. a letos to budou deváté Vánoce Klárky.
...a mohla bych pokračovat dál, ale nebudu :)

Ale když se vrátím k dárkům... Pokud patříte mezi ty, kteří ještě shánějí, něco bych tu pro vás měla.

Tak třeba: týdenní "Black Friday"

http://www.tmarcela.cz/tmarcela/eshop/24-1-KABELKY
 zdroj obrázku: google.cz
 = týden slev!

Od pátku 17. listopadu 2017 do pátku 24. listopadu 2017 sleva 15 % na vše! Heslo tohoto "černého" týdne: "Nákup vánočních dárků může být radost!"

Objednávky provádějte tu: www.tmarcela.cz (a pro registrované a přihlášené se načte ještě dalších 10 % dolů. A to se vyplatí!)

Kód: black-friday
***

K tomu mi na FB ještě běží sdílecí soutěž o kabelku zdarma (popř. 40% sleva na neskladovku). Ta končí stejně jako black friday v pátek 24. listopadu, poté proběhne losování.

https://www.facebook.com/tmarcelas/videos/1447445651959313/?hc_ref=ARS8oAGZ9eKLy91zxj8L21YHIrkf9L-PrNuEaDMg4gHiqSMFRWsXWDka-WvY2GokHiU

zdroj obrázku: google.cz
 ***

No a poslední věc...
V nejbilžších dnech začne kampaň na Slevomatu. Zahrnuto bude asi 40 druhů kabelek z kolekce Rainbow/Stripes. Už teď můžete vybírat a vyčkávat.

www.slevomat.cz
 zdroj obrázku: slevomat.cz
 ***

A to nepočítám různé akce pro FB fanoušky na kabelkových stránkách i na stránkách šití na dálku.
Staňte se fanoušky, sdílejte, komentujte, posílejte fotky s výrobky... a odměna vás nemine :) Vytvořme komunitu lidí se společným zájmem - podpořte originální českou tvorbu i tvůrce :)

zdroj obrázku: prettypapers.cz

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Zklamání aneb Když se "daří", tak se daří!

První z náročných týdnů, které nás čekají, máme za sebou... A můžu teda říct, že jsem KO ještě teď!
Pondělí. Velikonoční tvoření ve škole. No jako proč ne. Všechno nachystáno, připraveno, člověk přijde k hotovému a odejde bez peněz, se spoustou výrobků a s Batmanem. Batman - super nápad, ale... po dvaceti minutách malování na obličej přišla půl hodina odličování. A nešlo to úplně lehce a bezbolestně.
*** Úterý. Velikonoční tvoření ve školce. Tady už to bylo horší. Ne organizačně ale prostorově. Žádná školní jídelna, ale třída Skřítků, malé stolky a spousta, spooousta maminek, tatínků, babiček či tetiček. U některých dětí jsem měla pocit, že patří k Hujerům a nakonec stejně tvořili dospělí a děti si hrály.

 *** Středa. Konečně měl přijít volný den a poklidná příprava na Velikonoce. Nakonec jsem řešila daně a taneční kostýmy, takže zase nic. *** Čtvrtek. Hurá, velikonoční prázdniny. Uklidím, vyperu, nachystám, koupím tatar, projdem trhy... O půl deváte telefonát ze školky a všechno je jinak. Že se če…

Prázdniny aneb Týden první

První den prázdnin a už od rána je potřeba zapojit je do práce :) Pěkně od půl deváté. A obíráme rybíz kuličku po kuličce, ať máme z čeho péct buchty :) Nakonec z toho máme dvacet "porcí", takže vystaráno...

*** Při úterní projížďce na koloběžkách si Agi, aniž bychom to tušili, uhnala úžeh. Středeční procházka k Bečvě a "kamenným sochám" tedy nakonec úplně nedopadla, ale než se úžeh projevil, myslím, že jsme si to užili.

A dokonce si děti oblíkly oblečky vyloženě hodící se na takovou "akci"...
A póza nakonec...

*** Čtvrtek Agi proležela s teplotama, tak jsme se pustili do úpravy balkónu. Počasí jako malované, takže jsme se na zaskleném balkóně málem uvařili... Ale - podlaha je hotová a konečně mám pěkné místečko na focení. I v zimě!

 *** V pátek po delší době zapršelo, ale nikomu to nevadilo :)

Prázdniny aneb Týden pátý

Kdy je ten správný čas? Na co?
- kdy nechat děti samotné bez rodičů - kdy je pustit ze školy samotné domů - kdy je poslat na prázdniny s prarodiči na chatu - kdy jim zaplatit pobytový tábor
Proč to řeším? Protože když jsme včera odjížděli z chaty s prázdným autem, nebylo mi nejlíp. Klárka celou dobu pofňukávala, že chce jet domů. Kdy je to "vydírání" ze strany dítěte a kdy je v tom vážný důvod? Jsem bezradná a docela mě to trápí. Ano, jsem tu pro děti, ale taky jsem ráda sama se sebou. Kde je ta "zlatá střední cesta"?
Máme tři děti, ale v tomto pořád tápu. Věřím, že vše, co dělám, dělám správně... Ale pak přijde jedna věc, která mě totálně vykolejí a já... nevím.