Přeskočit na hlavní obsah

Jak se vybavit na léto?

Léto už klepe na dveře. Zítra je první letní den. Pro mnohé z nás začíná nejkrásnější období v roce. A to je přesně ten správný čas odložit všechny nudné, černé, koženkové kabelky a oblečky a prozářit si dny veselými vzory a barvami. A přesně proto vznikla letní kolekce Retro!
Devět kousků, tak trochu retro vzor, krásné odstíny růžové a mentolové s šedou koženkou. Navíc vznikl "nový" střih. Má čtvercový základ, tři hlavní velikosti a z nich jedna má rozšířený bok s protizáhybem.
A tady je...

http://www.tmarcela.cz/tmarcela/eshop/25-1-podle-kolekce/63-3-Retro
Můžete si vybrat jednotlivě a nebo celou sadu, kterou spojuje vždy stejný odstín koženky (světle šedá, "taupe" či "elefant"), popř celou kolekci a podarovat blízké ;) V případě, že zvolíte celou sadu, tak navíc ještě ušetříte.

A co celá kolekce obsahuje?
- 3x kosmetická kabelečka ve velikosti "mini"
- 1x kosmetická kabelečka ve velikosti "midi"
- 1x kosmetická kabelka ve velikosti "maxi" - má popruh, takže ji lze nosit i jako kabelečku na doklady. A věřte, že se do ní fakt vejde vše potřebné!
- 1x kabelka DISCO
- 1x kabelka SIMPLY size "S" (small)
- 1x kabelka SIMPLY size "M" (middle)
- 1x kabelka SIMPLY size "L" (large)


SIMPLY size "L": 1.499,- Kč
DISCO: 799,- Kč
COSMETICS mini: 129,- Kč

Celkem: 2.427,- Kč
Zvýhodněná cena: 2.200,- Kč


SIMPLY size "M": 1.199,- Kč
COSMETICS maxi: 399,- Kč
COSMETICS mini: 129,- Kč

Celkem: 1.727,- Kč
Zvýhodněná cena: 1.500,- Kč


SIMPLY size "S": 899,- Kč
COSMETICS midi: 199,- Kč
COSMETICS mini: 129,- Kč

Celkem: 1.227,- Kč
Zvýhodněná cena: 1.000,- Kč
Myslím, že na léto jsou tyto tašky "to pravé ořechové". Barevné, ale ne křiklavé, látkové a hlavně - úplně super!

Pokud však patříte mezi milovnice pestřejších kousků nebo máte "jen" rády motýly, je tu ještě pár kousků z loňské, velice úspěšné, mini kolekce BUTTERFLY.


A pak je tu ještě jeden letní kousek. Tak trochu "nákupka", možná taky "plážovka", originální motiv... Seznamte se - kolekce Mr. SHOPPER a první vlaštovka: Bad Dog!


Ať vyberete kteroukoliv, nesáhnete vedle! Takže: Léto budiž pochváleno a do léta vykročte pravou a s novou... taškou :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Zklamání aneb Když se "daří", tak se daří!

První z náročných týdnů, které nás čekají, máme za sebou... A můžu teda říct, že jsem KO ještě teď!
Pondělí. Velikonoční tvoření ve škole. No jako proč ne. Všechno nachystáno, připraveno, člověk přijde k hotovému a odejde bez peněz, se spoustou výrobků a s Batmanem. Batman - super nápad, ale... po dvaceti minutách malování na obličej přišla půl hodina odličování. A nešlo to úplně lehce a bezbolestně.
*** Úterý. Velikonoční tvoření ve školce. Tady už to bylo horší. Ne organizačně ale prostorově. Žádná školní jídelna, ale třída Skřítků, malé stolky a spousta, spooousta maminek, tatínků, babiček či tetiček. U některých dětí jsem měla pocit, že patří k Hujerům a nakonec stejně tvořili dospělí a děti si hrály.

 *** Středa. Konečně měl přijít volný den a poklidná příprava na Velikonoce. Nakonec jsem řešila daně a taneční kostýmy, takže zase nic. *** Čtvrtek. Hurá, velikonoční prázdniny. Uklidím, vyperu, nachystám, koupím tatar, projdem trhy... O půl deváte telefonát ze školky a všechno je jinak. Že se če…

Prázdniny aneb Týden první

První den prázdnin a už od rána je potřeba zapojit je do práce :) Pěkně od půl deváté. A obíráme rybíz kuličku po kuličce, ať máme z čeho péct buchty :) Nakonec z toho máme dvacet "porcí", takže vystaráno...

*** Při úterní projížďce na koloběžkách si Agi, aniž bychom to tušili, uhnala úžeh. Středeční procházka k Bečvě a "kamenným sochám" tedy nakonec úplně nedopadla, ale než se úžeh projevil, myslím, že jsme si to užili.

A dokonce si děti oblíkly oblečky vyloženě hodící se na takovou "akci"...
A póza nakonec...

*** Čtvrtek Agi proležela s teplotama, tak jsme se pustili do úpravy balkónu. Počasí jako malované, takže jsme se na zaskleném balkóně málem uvařili... Ale - podlaha je hotová a konečně mám pěkné místečko na focení. I v zimě!

 *** V pátek po delší době zapršelo, ale nikomu to nevadilo :)

Prázdniny aneb Týden pátý

Kdy je ten správný čas? Na co?
- kdy nechat děti samotné bez rodičů - kdy je pustit ze školy samotné domů - kdy je poslat na prázdniny s prarodiči na chatu - kdy jim zaplatit pobytový tábor
Proč to řeším? Protože když jsme včera odjížděli z chaty s prázdným autem, nebylo mi nejlíp. Klárka celou dobu pofňukávala, že chce jet domů. Kdy je to "vydírání" ze strany dítěte a kdy je v tom vážný důvod? Jsem bezradná a docela mě to trápí. Ano, jsem tu pro děti, ale taky jsem ráda sama se sebou. Kde je ta "zlatá střední cesta"?
Máme tři děti, ale v tomto pořád tápu. Věřím, že vše, co dělám, dělám správně... Ale pak přijde jedna věc, která mě totálně vykolejí a já... nevím.