Přeskočit na hlavní obsah

Jak se vybavit na léto?

Léto už klepe na dveře. Zítra je první letní den. Pro mnohé z nás začíná nejkrásnější období v roce. A to je přesně ten správný čas odložit všechny nudné, černé, koženkové kabelky a oblečky a prozářit si dny veselými vzory a barvami. A přesně proto vznikla letní kolekce Retro!
Devět kousků, tak trochu retro vzor, krásné odstíny růžové a mentolové s šedou koženkou. Navíc vznikl "nový" střih. Má čtvercový základ, tři hlavní velikosti a z nich jedna má rozšířený bok s protizáhybem.
A tady je...

http://www.tmarcela.cz/tmarcela/eshop/25-1-podle-kolekce/63-3-Retro
Můžete si vybrat jednotlivě a nebo celou sadu, kterou spojuje vždy stejný odstín koženky (světle šedá, "taupe" či "elefant"), popř celou kolekci a podarovat blízké ;) V případě, že zvolíte celou sadu, tak navíc ještě ušetříte.

A co celá kolekce obsahuje?
- 3x kosmetická kabelečka ve velikosti "mini"
- 1x kosmetická kabelečka ve velikosti "midi"
- 1x kosmetická kabelka ve velikosti "maxi" - má popruh, takže ji lze nosit i jako kabelečku na doklady. A věřte, že se do ní fakt vejde vše potřebné!
- 1x kabelka DISCO
- 1x kabelka SIMPLY size "S" (small)
- 1x kabelka SIMPLY size "M" (middle)
- 1x kabelka SIMPLY size "L" (large)


SIMPLY size "L": 1.499,- Kč
DISCO: 799,- Kč
COSMETICS mini: 129,- Kč

Celkem: 2.427,- Kč
Zvýhodněná cena: 2.200,- Kč


SIMPLY size "M": 1.199,- Kč
COSMETICS maxi: 399,- Kč
COSMETICS mini: 129,- Kč

Celkem: 1.727,- Kč
Zvýhodněná cena: 1.500,- Kč


SIMPLY size "S": 899,- Kč
COSMETICS midi: 199,- Kč
COSMETICS mini: 129,- Kč

Celkem: 1.227,- Kč
Zvýhodněná cena: 1.000,- Kč
Myslím, že na léto jsou tyto tašky "to pravé ořechové". Barevné, ale ne křiklavé, látkové a hlavně - úplně super!

Pokud však patříte mezi milovnice pestřejších kousků nebo máte "jen" rády motýly, je tu ještě pár kousků z loňské, velice úspěšné, mini kolekce BUTTERFLY.


A pak je tu ještě jeden letní kousek. Tak trochu "nákupka", možná taky "plážovka", originální motiv... Seznamte se - kolekce Mr. SHOPPER a první vlaštovka: Bad Dog!


Ať vyberete kteroukoliv, nesáhnete vedle! Takže: Léto budiž pochváleno a do léta vykročte pravou a s novou... taškou :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Maminkám...

Bylo to pár měsíců příprav... Dlouho jsem o tom přemýšlela, dlouho jsem se odhodlávala přijít za paní ředitelkou naší mateřské školky s tímto návrhem... A její reakce (a potažmo i dalších učitelek) mě velice mile překvapila - byly nadšené! Nejdřív se nic nedělo, pak se plánovala příležitost - Vánoce nebo Den matek. Vánoce byly za rohem, děti ve školce více méně nemocné a tak jsme to nechaly na jaro... Po Vánocích jsme si potvrdily termín, na konci ledna jsem nakoupila nakoupila látku na kreslení...
26. leden - první noční. Jen obkreslit 53 mini kabeleček (+ 7 náhradních) byla docela dřina. A navíc dvakrát. Napoprvé mi nevyšel materiál, takže jsem druhý den běžela dokoupit. Vše pěkně v barvách, aby měly děti radost, každý kousek očíslovat...

Vystřihnout i s "pořadovým" číslem,...
 ...které se shodovalo s číslem na seznamu...

Přemýšlela jsem, kolik dát dětem času, aby vše v klidu zvládly a já to pak stihla našít... Nakonec jsem navrhla konec března. Dva měsíce se mi zdálo tak akorát…

Zklamání aneb Když se "daří", tak se daří!

První z náročných týdnů, které nás čekají, máme za sebou... A můžu teda říct, že jsem KO ještě teď!
Pondělí. Velikonoční tvoření ve škole. No jako proč ne. Všechno nachystáno, připraveno, člověk přijde k hotovému a odejde bez peněz, se spoustou výrobků a s Batmanem. Batman - super nápad, ale... po dvaceti minutách malování na obličej přišla půl hodina odličování. A nešlo to úplně lehce a bezbolestně.
*** Úterý. Velikonoční tvoření ve školce. Tady už to bylo horší. Ne organizačně ale prostorově. Žádná školní jídelna, ale třída Skřítků, malé stolky a spousta, spooousta maminek, tatínků, babiček či tetiček. U některých dětí jsem měla pocit, že patří k Hujerům a nakonec stejně tvořili dospělí a děti si hrály.

 *** Středa. Konečně měl přijít volný den a poklidná příprava na Velikonoce. Nakonec jsem řešila daně a taneční kostýmy, takže zase nic. *** Čtvrtek. Hurá, velikonoční prázdniny. Uklidím, vyperu, nachystám, koupím tatar, projdem trhy... O půl deváte telefonát ze školky a všechno je jinak. Že se če…

Kroměříž

Je léto. Prázdniny. Čas dovolených a výletů. Vzhledem k tomu, že v nejbližších málo týdnech plánujeme "nafouknout" pokojíček z místnosti pro dvě holky na místnost pro dvě holky a kluka, tak se žádná dovolená u moře nekoná :)
První prázdninový týden jsme si udělali výlet do Kroměříže. Měla jsem trochu obavu. Ono, ukočírovat cca hodinu a půl tři děti v autě bez újmy na zdraví obou rodičů, není vždy "procházka růžovým sadem". Každý má svou hlavu a každý si chce prosadit "to svoje". Jediná hudba, na které se shodnou, je soundtrack z filmu Ať žijí duchové nebo mluvené slovo Svěrákovo - Po strništi bos. Takže aspoň tímto je vystaráno.
Tento prázdninový blog berte třeba jako tip kam na výlet...
Vyjížděli jsme ze Vsetína směrem na Troják-Tesák. Nic moc pro slabší žaludky. Však jen co jsme na ten kopec vyjeli, tak už jsme stavěli. Naštěstí "bez ztráty kytičky" :) Bystřice pod Hostýnem mě překvapila svou "velikostí"... Vlastně až teď jsem si "v…