Přeskočit na hlavní obsah

Jak se vybavit na léto?

Léto už klepe na dveře. Zítra je první letní den. Pro mnohé z nás začíná nejkrásnější období v roce. A to je přesně ten správný čas odložit všechny nudné, černé, koženkové kabelky a oblečky a prozářit si dny veselými vzory a barvami. A přesně proto vznikla letní kolekce Retro!
Devět kousků, tak trochu retro vzor, krásné odstíny růžové a mentolové s šedou koženkou. Navíc vznikl "nový" střih. Má čtvercový základ, tři hlavní velikosti a z nich jedna má rozšířený bok s protizáhybem.
A tady je...

http://www.tmarcela.cz/tmarcela/eshop/25-1-podle-kolekce/63-3-Retro
Můžete si vybrat jednotlivě a nebo celou sadu, kterou spojuje vždy stejný odstín koženky (světle šedá, "taupe" či "elefant"), popř celou kolekci a podarovat blízké ;) V případě, že zvolíte celou sadu, tak navíc ještě ušetříte.

A co celá kolekce obsahuje?
- 3x kosmetická kabelečka ve velikosti "mini"
- 1x kosmetická kabelečka ve velikosti "midi"
- 1x kosmetická kabelka ve velikosti "maxi" - má popruh, takže ji lze nosit i jako kabelečku na doklady. A věřte, že se do ní fakt vejde vše potřebné!
- 1x kabelka DISCO
- 1x kabelka SIMPLY size "S" (small)
- 1x kabelka SIMPLY size "M" (middle)
- 1x kabelka SIMPLY size "L" (large)


SIMPLY size "L": 1.499,- Kč
DISCO: 799,- Kč
COSMETICS mini: 129,- Kč

Celkem: 2.427,- Kč
Zvýhodněná cena: 2.200,- Kč


SIMPLY size "M": 1.199,- Kč
COSMETICS maxi: 399,- Kč
COSMETICS mini: 129,- Kč

Celkem: 1.727,- Kč
Zvýhodněná cena: 1.500,- Kč


SIMPLY size "S": 899,- Kč
COSMETICS midi: 199,- Kč
COSMETICS mini: 129,- Kč

Celkem: 1.227,- Kč
Zvýhodněná cena: 1.000,- Kč
Myslím, že na léto jsou tyto tašky "to pravé ořechové". Barevné, ale ne křiklavé, látkové a hlavně - úplně super!

Pokud však patříte mezi milovnice pestřejších kousků nebo máte "jen" rády motýly, je tu ještě pár kousků z loňské, velice úspěšné, mini kolekce BUTTERFLY.


A pak je tu ještě jeden letní kousek. Tak trochu "nákupka", možná taky "plážovka", originální motiv... Seznamte se - kolekce Mr. SHOPPER a první vlaštovka: Bad Dog!


Ať vyberete kteroukoliv, nesáhnete vedle! Takže: Léto budiž pochváleno a do léta vykročte pravou a s novou... taškou :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Zklamání aneb Když se "daří", tak se daří!

První z náročných týdnů, které nás čekají, máme za sebou... A můžu teda říct, že jsem KO ještě teď!
Pondělí. Velikonoční tvoření ve škole. No jako proč ne. Všechno nachystáno, připraveno, člověk přijde k hotovému a odejde bez peněz, se spoustou výrobků a s Batmanem. Batman - super nápad, ale... po dvaceti minutách malování na obličej přišla půl hodina odličování. A nešlo to úplně lehce a bezbolestně.
*** Úterý. Velikonoční tvoření ve školce. Tady už to bylo horší. Ne organizačně ale prostorově. Žádná školní jídelna, ale třída Skřítků, malé stolky a spousta, spooousta maminek, tatínků, babiček či tetiček. U některých dětí jsem měla pocit, že patří k Hujerům a nakonec stejně tvořili dospělí a děti si hrály.

 *** Středa. Konečně měl přijít volný den a poklidná příprava na Velikonoce. Nakonec jsem řešila daně a taneční kostýmy, takže zase nic. *** Čtvrtek. Hurá, velikonoční prázdniny. Uklidím, vyperu, nachystám, koupím tatar, projdem trhy... O půl deváte telefonát ze školky a všechno je jinak. Že se če…

Kroměříž

Je léto. Prázdniny. Čas dovolených a výletů. Vzhledem k tomu, že v nejbližších málo týdnech plánujeme "nafouknout" pokojíček z místnosti pro dvě holky na místnost pro dvě holky a kluka, tak se žádná dovolená u moře nekoná :)
První prázdninový týden jsme si udělali výlet do Kroměříže. Měla jsem trochu obavu. Ono, ukočírovat cca hodinu a půl tři děti v autě bez újmy na zdraví obou rodičů, není vždy "procházka růžovým sadem". Každý má svou hlavu a každý si chce prosadit "to svoje". Jediná hudba, na které se shodnou, je soundtrack z filmu Ať žijí duchové nebo mluvené slovo Svěrákovo - Po strništi bos. Takže aspoň tímto je vystaráno.
Tento prázdninový blog berte třeba jako tip kam na výlet...
Vyjížděli jsme ze Vsetína směrem na Troják-Tesák. Nic moc pro slabší žaludky. Však jen co jsme na ten kopec vyjeli, tak už jsme stavěli. Naštěstí "bez ztráty kytičky" :) Bystřice pod Hostýnem mě překvapila svou "velikostí"... Vlastně až teď jsem si "v…

Nákres aneb Kabelka na přání

Čas od času mi napíše zákaznice, že by chtěla kabelku, kterou nemám v nabídce. Zůstane tvar, rozměr a pak... mám před sebou seznam požadavků a přání, co by kabelka měla a neměla mít... Cena se odvíjí podle obtížnosti, ale vesměs vždycky tak nějak vychází jako ty, co šiju běžně.
Po Vánocích se mi takové kabelky/tašky sešly tři. Ta nejobtížnější z nich je téměř hotová. Přišel mi nákres na čtverečkovaném papíře, s rozměry a barvami. Nejhorší bylo ve vodách internetu najít ten správný materiál.

Pak nákres přenést do střihu a vymyslet technický postup tak, aby šití bylo co nejjednodušší... No, s šitím předního dílu jsem si hrála celý den. Myslím, že to nakonec nedopadlo vůbec zle. Ale mít tuto kabelku ve stálé nabídce, musela bych zvýšit cenu.

Dnes mám před sebou už jen podšívku, nafotit, zabalit a odeslat.

Do konce týdne ještě musím zvládnou další dvě kabelky na přání. Jedna bude jednoduchá, černá, čtvercová a ta druhá z kočárkoviny pro čerstvou maminku. Každá taková kabelka či taška je pro mě…