Přeskočit na hlavní obsah

Jak si dát věci do pořádku :)

Už dlouho jsem chtěla šít tašku na kočár. Prostě něco pro maminky. Jasně, součástí téměř každého kočárku je i přebalovací taška, ale ne každá novopečená maminka chce jít s davem :) A tak když mi někdy před prázdninami psala jedna zákaznice ze Slovenska, že se jí děsně líbí tato...


...ale kdyby tak byla o něco větší a tak nějak přizpůsobená miminku a mamince. Jsem si řekla: "Super! Konečně to, nač se chystám tak dlouho." Prostě jsem se těšila :) To nejsložitější mě ovšem teprve čekalo...

Vzhledem k tomu, že látka u kabelky HAPPY je z loňské kolekce, bylo hledání docela složité. Po několika dnech strávených na gůglu jsem přece jen našla místo, kde ji ještě měli v nabídce. Hned jsem psala zákaznici, domluvily se a já objednala. Až když jsem měla "nákup u pokladny" jsem zjistila, že zásilka půjde z Austrálie. "No, tě pic! Snad to dorazí do Vánoc." Navíc jsem totiž "chytře", abych ušetřila, zvolila lodní dopravu. Ale, světe div se, obálka s látkama dorazila přesně 12! dní od odeslání objednávky a navíc s ručně psaným poděkováním :)


Dokoupila jsem nějaké další drobnosti a na začátku srpna se konečně pustila do práce.

Nejdřív bylo potřeba vytvořit větší střih, aby splňoval veškeré požadavky. Tzn. aby se do tašky vešlo vše potřebné.
Vzhled tašky se na první pohled nezměnil. Z venkovní části přibyly v boční části kapsy ze síťoviny - na drobnosti ale klidně i na 0,75 l velkou PET lahev.
Rozdělení podšívky uvnitř tašky není pro mé zákaznice nic nového (zipová kapsa, kapsa na doklady či kapesníky, kapsa na mobil, přihrádky na tužky a samozřejmě - karabina na klíče). Tato taška má však navíc ještě dvě velké kapsy (v horní části s gumou) na plenky a vlhčené ubrousky. V bocích gumky na uchycení lahvičky nebo skleničky s přesnídávkou.


Rozměr je tak akorát na klasický kočár i golfky: 32x42x12 cm.
Cena: 1.499,- Kč

Uchycení ke kočárku buď na každé madlo zvlášť a nebo - díky prodloužení popruhu s trojzubci - "přehodíte" přes celá "řídítka". Navíc je k tašce i délkově nastavitelný popruh (cca 150 cm dlouhý), takže tašku můžete lehce odnést na rameni či křížem přes prsa.

Myslím, že tento typ tašky není nutné používat jen na kočár, ale klidně i jako "organizér" na delší cesty autem.


 

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Zklamání aneb Když se "daří", tak se daří!

První z náročných týdnů, které nás čekají, máme za sebou... A můžu teda říct, že jsem KO ještě teď!
Pondělí. Velikonoční tvoření ve škole. No jako proč ne. Všechno nachystáno, připraveno, člověk přijde k hotovému a odejde bez peněz, se spoustou výrobků a s Batmanem. Batman - super nápad, ale... po dvaceti minutách malování na obličej přišla půl hodina odličování. A nešlo to úplně lehce a bezbolestně.
*** Úterý. Velikonoční tvoření ve školce. Tady už to bylo horší. Ne organizačně ale prostorově. Žádná školní jídelna, ale třída Skřítků, malé stolky a spousta, spooousta maminek, tatínků, babiček či tetiček. U některých dětí jsem měla pocit, že patří k Hujerům a nakonec stejně tvořili dospělí a děti si hrály.

 *** Středa. Konečně měl přijít volný den a poklidná příprava na Velikonoce. Nakonec jsem řešila daně a taneční kostýmy, takže zase nic. *** Čtvrtek. Hurá, velikonoční prázdniny. Uklidím, vyperu, nachystám, koupím tatar, projdem trhy... O půl deváte telefonát ze školky a všechno je jinak. Že se če…

Prázdniny aneb Týden první

První den prázdnin a už od rána je potřeba zapojit je do práce :) Pěkně od půl deváté. A obíráme rybíz kuličku po kuličce, ať máme z čeho péct buchty :) Nakonec z toho máme dvacet "porcí", takže vystaráno...

*** Při úterní projížďce na koloběžkách si Agi, aniž bychom to tušili, uhnala úžeh. Středeční procházka k Bečvě a "kamenným sochám" tedy nakonec úplně nedopadla, ale než se úžeh projevil, myslím, že jsme si to užili.

A dokonce si děti oblíkly oblečky vyloženě hodící se na takovou "akci"...
A póza nakonec...

*** Čtvrtek Agi proležela s teplotama, tak jsme se pustili do úpravy balkónu. Počasí jako malované, takže jsme se na zaskleném balkóně málem uvařili... Ale - podlaha je hotová a konečně mám pěkné místečko na focení. I v zimě!

 *** V pátek po delší době zapršelo, ale nikomu to nevadilo :)

Prázdniny aneb Týden pátý

Kdy je ten správný čas? Na co?
- kdy nechat děti samotné bez rodičů - kdy je pustit ze školy samotné domů - kdy je poslat na prázdniny s prarodiči na chatu - kdy jim zaplatit pobytový tábor
Proč to řeším? Protože když jsme včera odjížděli z chaty s prázdným autem, nebylo mi nejlíp. Klárka celou dobu pofňukávala, že chce jet domů. Kdy je to "vydírání" ze strany dítěte a kdy je v tom vážný důvod? Jsem bezradná a docela mě to trápí. Ano, jsem tu pro děti, ale taky jsem ráda sama se sebou. Kde je ta "zlatá střední cesta"?
Máme tři děti, ale v tomto pořád tápu. Věřím, že vše, co dělám, dělám správně... Ale pak přijde jedna věc, která mě totálně vykolejí a já... nevím.